Ücretsiz Marka Sorgulama
Marka Sorgulama

Son Yazılar

marka tescil
Şişli Patent

Şişli Patent iştirakleri olduğu Acar Patent ile birlikte yürütülen “marka şehir şişli” proje kapsamında Şehirle bütünleşen markaların hem şehirleri hem de şehirdeki markaların bilinirliğini daha kolay bir şekilde artıracağı, bu karşılıklı etkileşim sayesinde de daha düşük bir bütçesiyle tanıtım, yatırım, istihdam, üretim, satış ve pazarlamanın yapılabileceği ve hem şehirlere hem de ülkemize önemli katma değer sağlayacağı öngörüsüyle İştiraki olduğu Acar Patent tarafından geliştirilen proje kapsamında Şişli ve Şişli' deki markaları markalaştırmayı öncelikli hedefleridir.

Şişli Patent, firma, şirket ve şahıslar tarafından oluşturulan yeni markaların başvuru, tescil, itiraz, iş ve işlemlere aracılık ve danışmanlık hizmetleri verdiği gibi, gelecek ön görüsü üzerine konumlandırılmış yaratıcı fikirlerle oluşturduğu ve gelecekte de çok değerli olması düşünülen yeni marka isimlendirme çalışmaları dahil, çözüm ortaklarıyla birlikte paket projeler de geliştirmektedir.

Şişli Marka Tescili ve Patent işlemleri için Acar Patent her daim yanınızda , Şişli’de bulunan firmalar , şahıslar , şirketler Marka tescil hizmetleri için 0212 211 16 16 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilir , marka tescil hizmeti için bilgi alabilir veya markanızı tescil ettirebilirsiniz.

Ayrıca Web sitemiz üzerinden de Ücretsiz Marka Sorguluma formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.Ekibimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceklerdir.
Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayan firmamız ayrıca faydalı model tescili , marka takibi , marka logo tescili , iso 9001 belgelendirme , ce belgelendirme belgelerinin tescilini ve web tasarımı başarılı ekibi ile yapmaktadır.
Hizmet Verilen Şişli Semtleri : 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip,Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Şişli, Teşvikiye

Tecrübeli kadromuzla Patent tescili, Faydalı Model tescili, marka tescili ve tasarım tescili konularında işlemlerinizi birlikte değerlendirip en uygun yöntemi seçerek başvuru aşamasına getirmekteyiz. Başvurunun ardından devam eden tescil sürecinde sizinle devamlı iletişimde olarak başvurunuzla ilgili her aşamada yazılı ve sözlü olarak sizi bilgilendirmekteyiz. Hizmetimizi belgeniz elinize ulaşana kadar devam ettirmekteyiz. Belgenizin elinize ulaşmasının ardından ürün patentlerinde yıllık harç ödemelerinin takibi, Marka tescil işlemlerinde isi benzer marka bilgilendirmesi tarafımızca sağlanıp, tarafınıza yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapmaktayız. İşimizin ciddiyetinin farkında olarak yaptığımız hizmeti en iyi şekilde icra ederek, müşterilerimizle güvene dayanan bir bağ kurmaktayız.